Výroba záznamů ze zápisu 2019

 Objednané záznamy jsou k vyzvednutí v ředitelně. (rodiče, starší sourozenci, ...) Soubory jsou automaticky exportovány pro všechny, DVD pouze pokud jste objednali. (není problém dodatečně zhotovit)


 

DVD jsou pálena s nejnižší možnou rychlostí. Pokud by se vyskytly problémy s přehráváním, vyzkoušejte prosím jiné zařízení a poté mě neváhejte kontaktovat. (mkolar@1zstrebon.cz)

Soubory jsou vyexportovány ve formátu *.mp4 (H.264) s v rozlišení 1280x720 px a datovým tokem cca 4 Mb/s. Tyto soubory exportuji automaticky, pokud o něj projevíte zájem, nakopíruji vám ho na vaše zařízení - např. flash disk, externí HDD (soubory mají velikost cca 400 MB podle času) Soubor byl odzkoušen na více typech SMART TV - bez potíží


Není problém soubor poslat i přes úložiště typu uschovna.cz, - pokud budete chtít využít, kontaktujte mě prosím na adrese mkolar@1zstrebon.cz Pro ověření mi prosím do zprávy napište číslo jednací, pod kterým bylo rozhodnutí o přijetí zaevidováno - najdete na tomto dokumentu)

Pokud budete mít o soubor mp4 zájem, budeme vám jej rezervovat do konce září 2019, poté budou soubory smazány.

 


 

Dovolím si malou poznámku k životnosti DVD. Kvůli snaze o nimimální ceny médií a využívání ekologických materiálů s nízkou životností se udává v běžných podmínkách přehratelnost max do 10 let. Z tohoto důvodu doporučuji využít k zálohám více médií, různých technologií (ext. disk, cloud ap.) Zvýšíte si tak šanci přehrání i v budoucnu. Číst můžete například zde

Jestli bude bezpečným řešením http://www.datatresordisc.eu/ se uvidí...

 

 

 

Ceník za zhotovení záznamu:

Vlastní DVD zdarma (v)

Námi dodané Verbatim -R  včetně bookletu  30,- Kč

Soubor mp4 zdarma

 

 

Zprávy a oznámení

Zrušení konzultačních hodin výchovné poradkyně dne 14.11.

Dne 14. listopadu  2019 jsou zrušeny (z důvodu exkurze se třídou)  konzultační hodiny výchovné poradkyně Radky Škulavikové.

Jazyková škola - jazykové kurzy

Široká nabídka jazykových kurzů...

více

Adventní - vánoční dílny 2019

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 se konají vánoční - adventní dílny na I. i II. stupni naší školy.
Dílny II. stupně ( s drobným občerstvením) se pro větší  náročnost výrobků otevírají od 14.00 hodin , od 16.00 hodin pak navazuje program I. stupně s následnými dílnami v prostorách tříd v přízemí budovy školy.
(pozn. přihlášení žáci II. stupně si přinesou vlastní hrneček)

Informační odpoledne dne 21.11.2019

Ve čtvrtek dne 21. listopadu 2019 se koná v čase od 16.30 do 18.00 (pouze orientační čas - sledujte prosím i individuální pokyny jednotlivých vyučujících) informační odpoledne pro rodiče našich žáků.
S  jednotlivými vyučujícími je možné konzultovat  prospěch a chování žáků.

Bakaláři

Možné problémy s provozem žákovské knížkyvíce

GDPR

Vážení rodiče, dne 25. května 2018 vešlo v účinnost nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů. více

Žákovská knížka

Od ledna 2016 naše škola uvedla do provozu internetovou žákovskou knížku více

Partneři školy

NMS Gföhl