Přespolní běh - Crosslauf Gföhl 2011

Již tradičně se žáci naší školy zúčastnili přespolního běhu. Tento rok jej pořádala naše partnerská škola v rakouském Ghöhlu za účasti dalších škol z regionu Krems. 

Naši žáci reprezentovali školu, ale také naší republiku ve složení:

Dívky 1999/2000 Chlapci 1999/2000
 Kolmanová Vendula  Pikl Martin
 Písaříková Anežka  Pouzar Jakub
 Vacková Tereza  Tlačil Jan
 Janečková Magdalena  Samec Petr
 Lišková Hana  Stasek Filip

 

 

 

Dívky 1997/1998 Chlapci 1997/1998
 Doktorová Monika  Bartl David
 Kršíková Kristýna  Kovanda David
 Kolíková Eva  Hořejší Petr
 Houhová Eliška  Týnavský Vojtěch
 Kalátová Monika  Hrnčíř Dominik

 


 

Dívky 1995/1996 Chlapci 1995/1996
 Posíková Kateřina  Krejník Petr
 Smolíková Andrea  Šimon Jiří
 Márovcová Eliška (Peace)  Pletka Petr
 Srbová Michaela  Janeček Pavel

 

Výsledky v jednotlivých kategoriích:



  Kategorie Dívky 1999/2000

 1. místo Magdalena Janečková

 2. místo Christine Gafgo  (SHS Gföhl)

 3. místo Vanessa Winkler  (SHS Gföhl)

 

 7. místo Hana Lišková

 8. místo Tereza Vacková

 9. místo Anežka Písaříková

 13. místo Vendula Kolmanová

 


  Kategorie Chlapci 1999/2000

 1. místo Johannes Graf  (SHS Mautern)

 2. místo Fabio Kalteis  (SHS Mautern)

 3. místo Jan Unterberger  (SHS  Gföhl1)

 

 16. místo Jan Tlačil

 21. místo Martin Pikl

 24. místo Jakub Pouzar

 28. místo Filip Stasek

 30. místo Petr Samec

 


 

  Kategorie Dívky 1997/1998

 1. místo Katrin Kűhtreiber  (HS Albrechtsberg/Eis) 

 2. místo Katrin Harbich  (SHS Mautern)

 3. místo Denise Aigner  (SHS Gföhl)

 

 6. místo Monika Doktorová

 15. místo Eva Koliková

 18. místo Monika Kalátová

 19. místo Kristýna Kršíková


  Kategorie Chlapci 1997/1998

 1. místo Christoph Meier  (SHS Gföhl)

 2. místo Florian Rihs  (NMS Rastenfeld)

 3. místo Raffael Sagműller  (SHS  Mautern)

 

 19. místo David Bartl

 23. místo Dominik Hrnčíř

 30. místo David Kovanda

 31. místo Petr Hořejší

 32. místo Vojtěch Týnavský

 

 

 


 

  Kategorie Dívky 1995/1996

 1. místo Michaela Srbová 

 2. místo Manuela Medl (SHS Gföhl)

 3. místo Kateřina Posíková

 

 4. místo Andrea Smolíková

 5. místo Eliška Márovcová

 

  Kategorie Chlapci 1995/1996

 1. místo Michael Chudik (SHS Gföhl)

 2. místo Zixiang Ye (SHS Mautern)

 3. místo Jűrgen (SHS  Mautern)

 

5. místo Petr Krejník

6. místo Petr Pletka

 

8. místo Pavel Janeček

11. místo Jiří Šimon
 

  Všem vítězům gratulujeme !

 Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy !

 

Zprávy a oznámení

Konzultační hodiny výchovného poradenství ve ŠR 2020-2021

PONDĚLÍ  16-17.30

STŘEDA   7.15-8.45

Poděkování

Poděkování za sponzorské dary

více

Přípravné kurzy Cambridge English 2020-2021

Kompletní informace k přípravným kurzům z anglického jazyka najdete na nástěnce školy v Bakalářích.

GDPR

Vážení rodiče, dne 25. května 2018 vešlo v účinnost nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů. více

Potřeby pro prvňáčky.

Nástup žáků prvních tříd ve školním roce 2020/2021

více

Žákovská knížka

Od ledna 2016 naše škola uvedla do provozu internetovou žákovskou knížku více

Partneři školy

NMS Gföhl