Školní kolo anglické olympiády.

     V prosinci 2010 a v lednu 2011 proběhlo školní kolo anglické olympiády. Soutěž probíhala ve dvou kolech : mluvnická a poslechová část v prosinci a konverzační část v lednu. Olympiáda se uskutečnila ve třech kategoriích.

  První kategorie zahrnovala žáky 5. tříd. Zde se na prvním místě umístil Jakub Zemen. Druhá byla Marie Seichertová a o  třetí místo se podělily Hana Lišková a Vendula Samcová. Ve druhé kategorii soutěžili žáci 6. a 7. tříd. První místo získala Pavla Trembulaková, druhé Vít Staněk a třetí Martin Pikl. Poslední kategorií byli žáci 8. a 9. tříd. Zde první místo získala Sylvie Grulichová, druhé Dominik Tupý a o třetí místo se podělila Kateřina Dvořáková s Vojtěchem Rybárem.

Letos prvně proběhla zvláštní kategorie pro volitelný anglický jazyk. Zde  první místo získal Milan Kropík. Sylvie Grulichová a Pavla Trembulaková postupují do okresního kola v Jindřichové Hradci.

 

Zprávy a oznámení

Výsledky volby do školské rady za rodiče

Výsledky volby

Konzultační hodiny výchovného poradenství ve ŠR 2020-2021

PONDĚLÍ  16-17.30

STŘEDA   7.15-8.45

Přípravné kurzy Cambridge English 2020-2021

Kompletní informace k přípravným kurzům z anglického jazyka najdete na nástěnce školy v Bakalářích.

GDPR

Vážení rodiče, dne 25. května 2018 vešlo v účinnost nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů. více

Žákovská knížka

Od ledna 2016 naše škola uvedla do provozu internetovou žákovskou knížku více

Partneři školy

NMS Gföhl