Pochvala rodičů školní družině

Pochvala školní družině

Že se daří i rozvíjející se spolupráci rodičů se školou,  svědčí i následující vyjádření maminek žáků paní Divoké a paní Markesové: „Chtěly bychom poděkovat touto cestou školní družině za akce, které pořádá během roku nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Každoročně paní vychovatelky organizují výlet po různých koutech a městech naší republiky. A i letos v květnu jsme společně podnikli cestu za poznáním Moravského krasu a Zoologické zahrady v Brně. Výlet se opět vydařil, všichni jsme byli moc spokojení a už při zpáteční cestě jsme plánovali, kam vyrazit příští rok. Budeme se těšit a necháme se překvapit, co pro nás a naše ratolesti paní vychovatelky zase přichystají“.

 

".....chtěla jsem Vám a všem kolegyním v družině, které se na akci pro děti podílely, moc poděkovat za krásně pripravené rozlučkové odpoledne před prázdninami. Úkoly byly skvěle připravené, úsměvné, poučné i sportovní. Prostě paráda! Šimonek s Matouškem hodnotí 1*. Počasí nás ze zahrady sice vyhnalo dříve, ale to se ovlivnit nedá. My jsme došli domů už bez deště. Dobře jste to odhadli. Ještě jednou mockrát děkujeme!"

Z písemného vyjádření paní Hany Glaserové adresovaného vedoucí vychovatelce A. Košinové

 

Pochvalná slova rodičů jsou pro školu vždy výzvou a další motivací do další práce.

Zprávy a oznámení

Přípravné kurzy Cambridge English 2021-2022

Nabízíme přípravné kurzy anglického jazyka Cambridge English pro naše žáky. 

více

GDPR

Vážení rodiče, dne 25. května 2018 vešlo v účinnost nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů. více

Bakaláři - chyba certifikátu

Možné problémy s provozem žákovské knížky

více

Žákovská knížka

Od ledna 2016 naše škola uvedla do provozu internetovou žákovskou knížku více

Partneři školy

NMS Gföhl