Den dětí ve školní družině i mimo ni

26. a 27. května jsme využili možnost navštívit jedno z pracovišť rodičů našich dětí. Tímto místem byl Botanický ústav AV ČR v Třeboni. Děti se zde seznámily s rostlinami a živočichy, které mohou vidět v okolí našeho města na březích rybníků a mokřadů. Nechyběla ani návštěva dětského koutku, kde jsme mohli vyzkoušet různé výtvarné techniky např. malování rákosem, otisk travin a listů,….

28. května jsme uspořádali tradiční sobotní výlet pro děti a jejich rodiče. Naše kroky tentokrát směřovaly za poznáváním krás a historie našeho hlavního města. Odměnou na závěr nám byla návštěva Divadla S+H.

7. a 8. června jsme dodatečně oslavili Den dětí. Nechyběl skákací hrad ani sladká odměna. O zpestření této akce se postarali rodiče dětí. Pan Klečka nám poskytl pro děti velký bublifuk a paní Havránková osladila dětem jejich svátek velikým tácem jahod. Za tato milá překvapení jim patří naše poděkování.

13. -15. června v odpoledních hodinách uspořádala paní vychovatelka Dagmar Beníšková turnaj v kopané.

16. června mezi nás přišla paní Denisa Nováková, která si pro naše nejmenší připravila poutavou besedu na téma: „Bezpečné prázdniny".

 

 

Zprávy a oznámení

Přípravné kurzy Cambridge English 2021-2022

Nabízíme přípravné kurzy anglického jazyka Cambridge English pro naše žáky. 

více

GDPR

Vážení rodiče, dne 25. května 2018 vešlo v účinnost nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů. více

Bakaláři - chyba certifikátu

Možné problémy s provozem žákovské knížky

více

Žákovská knížka

Od ledna 2016 naše škola uvedla do provozu internetovou žákovskou knížku více

Partneři školy

NMS Gföhl