Poohlédnutí za školním rokem 2011/2012

   V září vychovatelky školní družiny naplánovaly celou řadu společných akcí pro naše děti.

Všechny se nám podařilo postupně realizovat. V prosinci projevily děti veliký zájem o Sportovní odpoledne s čerty a Mikulášem. V období masopustu jsme si společně zadováděli v tělocvičně naší školy.

   Oblíbanou dubnovou tradicí se stal i Den s koloběžkou určený pro naše nejmenší za účasti městské policie. V 2. polovině dubna se rodiče se svými dětmi zúčastnili sobotního zájezdu do Prahy, kde jsme se společně prošli po staré Praze. Výlet jsme zakončili v divadle Minor představením Bruncvík a lev.

   U příležitosti Dne matek jsme uspořádali soutěžní odpoledne pro rodiče a děti na školní zahradě. Vydařené odpoledne jsme zakončili opékáním uzenin.

    Den dětí  si děti oslavily na skákacím hradě.Toto odpoledne bylo doplněno zábavnými soutěžemi. Za zapůjčení hradu děkujeme tímto společnosti Sparkasse J.Hradec.

   Kromě jiných aktivit jsme do programu ŠD často zařazovali návštěvu Městské knihovny v Třeboni, kde jsme se aktivně zapojili do celostátního projektu Celé Česko čte dětem.

 

   Přiložená fotogalerie nás provede různorodými aktivitami školní družiny.

Zprávy a oznámení

Pokyny pro žáky 1. tříd

 zahájení školního roku

více

Přípravné kurzy Cambridge English 2021-2022

Nabízíme přípravné kurzy anglického jazyka Cambridge English pro naše žáky. 

více

Zápis do školní družiny 2021-2022

Pro nový školní rok proběhne v prostorách přízemí budovy školy ve dnech 27.8. (2. až 5. ročník) a 30. a 31. 8. 2021 (1. až 5. ročník) čase od 8.00 do 15.30 hodin.

GDPR

Vážení rodiče, dne 25. května 2018 vešlo v účinnost nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů. více

Potřeby pro prvňáčky.

Nástup žáků prvních tříd ve školním roce 2021/2022

více

Žákovská knížka

Od ledna 2016 naše škola uvedla do provozu internetovou žákovskou knížku více

Partneři školy

NMS Gföhl