Pár slov o mně a mé výuce

Jmenuji se Jitka Havránková, mám vystudovanou Pedagogickou fakultu UK – obor učitelství pro první stupeň (specializace VV a DV ).

Jsem vdaná a mám dvě děti, které jsou naprosto odlišné. Umožnily mi,  vyzkoušet si odlišné přístupy. Syn mne naučil důslednosti přípravy do školy a já se u něj učím trpělivosti :-) .

Snažím se učit tak, aby výuka děti bavila. Protože, baví-li je to, lépe si látku zapamatují. Umí-li to, jsou pochváleny a odměněny jedničkou. Jedničky mají rádi rodiče a pochválí děti. Ty se pak těší do školy. Přípravy jsou pro mne delší, výuka energicky náročnější, ale stojí to za to.  Děti si výuku více užijí, budete-li jim pomáhat pravidelnou přípravou.

Hodinami budou prolínat prvky dramatické výchovy. Například loutky, které budou motivovat výuku, hry na soustředění, komunikaci… Divadlo je mi blízké, hraji v ochotnickém souboru a dětem je v tomto věku přirozené.

Nově budu do výuky matematiky zařazovat prvky Hejného metody, která by měla všem dětem pomáhat s matematickou představivostí, proto se bude v hodinách i stříhat, lepit, sestavovat, řešit matematické hádanky.

Zprávy a oznámení

Přípravné kurzy Cambridge English 2021-2022

Nabízíme přípravné kurzy anglického jazyka Cambridge English pro naše žáky. 

více

GDPR

Vážení rodiče, dne 25. května 2018 vešlo v účinnost nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů. více

Bakaláři - chyba certifikátu

Možné problémy s provozem žákovské knížky

více

Žákovská knížka

Od ledna 2016 naše škola uvedla do provozu internetovou žákovskou knížku více

Partneři školy

NMS Gföhl