Informace

 

30. srpna 2020

Milé děti, vážení rodiče - vítejte v novém školním roce 2020/ 2021

První setkání - tentokrát již bez rodičů - proběhne v úterý 1. září 2020 od 7. 55 ve 2. A - v rozsahu jedné vyučovací hodiny cca 8. 40 - 8. 45.

V tento den dostanou děti napsané všechny informace k novému školnímu roku ( i s rozvrhem) - prosím - přečtěte pozorně! Předběžně počítejte: Po do 11. 30 ( + první pondělí v měsíci třídnická hodina do 12. 25); Út ... 11. 30 ( + děti, které chodily na kroužek doučování do 12. 25); St, Čt do 12. 25 a do 11. 30.

Ve středu 2. 9. si nezapomenou děti přinést učebnici Aj z 1. třídy - budou odevzdávat a Prázdninový deník ( jen připomenutí) - ostatní pokyny v informacích, které dostane.

Přeji nám všem - pokud možno - NORMÁLNÍ školní rok.smileyyes

2. září

Dnes děti dostaly pracovní sešity - podepište 2x ( na desky a na první list - vpravo nahoře a obalte) a učebnice - vzadu napište školní rok 2020/ 21 ... jméno a příjmení ... třídu a také obalte. Sešity jim k podepsání  a obalení dám až zítra, dnes jsme nestíhali.

V pátek jedeme už podle rozvrhu, kromě TV ... bude poučení o bezpečném chování v hodinách tělocviku.

3. září

Dnes jsem dětem rozdala sešity. Ty nadepsané ( např. M - Š, M - K, ... ) podepište a obalte. Ty nenadepsané pouze podepište. Vše podle vzoru v "Informacích", které děti přinesly 1. září. Všechny tyto sešity přineste zpět do školy!!!!  Děkuji. B. M.

7. září

Vážení rodiče, dnes NENÍ třídnická hodina. V minulém týdnu jsme dělali třídnické práce od St - Pá. Omlouvám se, že jsem neupřesnila. Děti půjdou do ŠD. Ty, které chodí po vyučování domů, půjdou domů nebo na autobus v 11. 30. Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.

První třídnická hodina bude v pondělí 5. října 2020!!!

9. září

Od čtvrtka 10. září, budou žáci nosit ve společných prostorách roušky. Počítejte s tím.

Děkuji.B. Machovcová

ŘÍJEN

22. 10.

Úkoly - písemné - přes prázdniny nedávám. Čtěte si knihu a procvičujte pamětné + - do 10, 20.

Uvidíme, jaká bude po prázdninách situace. Sledujte stále webové stránky, Bakaláře a kdo ještě není v aplikaci Teams, přihlaste se tam. V případě, že do školy nenanstoupíme, budeme se s dětmi setkávat tam. Jsem ráda, že jsme v kontaktu.

Kontrola sešitů a PS - pokud do školy nepůjdeme, domluvíme si po prázdninách termín na jejich odevzdání. Zkontroluji a zase si je ve škole vyzvednete. Ještě ale upřesním, podle situace. Zatím nic nikam nedávejte. Děkuji.

Hezké prázdniny a všichni se opatrujte. B. Machovcová

LISTOPAD

1. 11.

Vážení rodiče,

od zítřka se s dětmi budeme setkávat na Teams. Kdo se ještě nepřihlásil, učiňte tak nejpozději během tohoto týdne. Děti, které nemohou dopoledne, budou mít odpolední setkávání. Do dopoledních se zase nebudou přihlašovat děti z odpoledních setkávání. Budeme se učit   + budou i nadále úkoly na webových stránkách. Některá cvičení budeme dělat společně. V tomto týdnu si děti postupně děti vyzkouším z básničky a abecedy ( prosím o férovost - bez učebnice, čítanky a nápovědy rodičů - DĚKUJIsmiley). Sledujte i nadále Bakaláře, webové stránky a Teams. 

P.S. Zítra máme dopolední Temas 9. 00 - 9. 30 a odpolední 14. 30 - 15. 00. Vyberte si termín, který Vám bude vyhovovat.

B. Machovcová

2. 11.

Vážení rodiče,

potřebovala bych zkontrolovat zatím Písanky, PS z Čj a Ma Š. Pokud do školy vejdete hlavním vchodem - na "staré lavici" je krabice s názvem PRACOVNÍ SEŠITY 2. A. Odevzdejte je tam nejpozději do čtvrtečního dopoledne do 10 00 hodin. V dopoledních hodinách je hlavní vchod otevřen. V pondělí 9. 11. si je tam můžete vyzvednout.

Pak se domluvíme na kontrolu dalších sešitů.

Děkuji B. Machovcová

12. 11.

Vážení rodiče,

ve středu 18. 11. půjdeme zase do školy. Učit se budeme podle rozvrhu. Nebudou tělocviky a hudební výchovy ( zpěv). Děti budou mít s sebou roušky, jsou povinné i při vyučování. Pokud to počasí dovolí, můžeme chodit na vycházky. Přezouvat se děti budou na chodbě. Do šaten chodit nebudeme, ale pokud tam přezůvky děti májí, vyzvednou si je tam. Je potřeba dětem připomenout dodržování zvýšené hygieny. Děkuji

Na konci listopadu proběhnou v odpoledních hodinách online třídní schůzky přes aplikaci Teams. Termín a čas upřesním.V případě potřeby se pak domluvíme individuálně na chat přes Teams.

23. 11.

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že dnes již dorazily do školy všechny děti, nebudu již zapisovat domácí úkoly přes webové stránky, ale přes Bakaláře - úkoly i zprávy.

Děkuji Vám všem za spolupráci v průběhu distanční výuky. 

B. Machovcová

Partneři školy

NMS Gföhl